Пропонується в оренду офіс 535 м² по 8,0$/м² 8 $, 8$
Львів |
25 березня 2026, Мар'яна, номер: 166705, просмотры: 34
Адрес: Львів, район Железнодорожный, Залізнична 7, показать на карте
- Площа: 535 м2
Пропонується в оренду офіс в районі Залізничного вокзалу.
Характеристика приміщення:
- Обладнаний припливно – витяжною вентиляцією та системами безпеки
- Оганізоване місце під кухню
- Окреме приміщення під серверну
- Душ та чотири с/в.
- Закрита територія з цілодобовою охороною та відео наглядом по периметру
- Організована безкоштовна парківка неподалік від офісу
- Супермаркети, кафе і ресторани в пішій доступності
Площа: 535 м²
Вартість: 8,0$/м²
Телефонуйте нам!
Характеристика приміщення:
- Оганізоване місце під кухню
- Окреме приміщення під серверну
- Душ та чотири с/в.
- Організована безкоштовна парківка неподалік від офісу
- Супермаркети, кафе і ресторани в пішій доступності
Площа: 535 м²
Вартість: 8,0$/м²
Телефонуйте нам!
Похожие объявления
Оренда офісів. Київ. Центр. Власник. |
|
| 7 травня | 13 750 грн. Торг возможен |
СУПЕР ОФІС біля метро. Діє АКЦІЯ до 30.06.2021 - 250 грн за м/2 |
|
| 25 березня | 250 грн. |
Сдам в аренду свой офис 1-й эт, 121м2+склад 31м2 ул. Ю. Савченко |
|
| 25 березня | 650$ |