Всі регіони
 • Шукати у всіх регіонах
 • Київ
 • Вінниця
 • Дніпропетровськ
 • Донецьк
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Кіровоград
 • Львів
 • Луганськ
 • Луцьк
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
Не знайдено - ""

Блог проекту

Загробне життя автозапчастин: як дати кузову другий шанс

Сказати, що деякі з нас прив'язані до наших машин, значить, нічого не сказати. Таким чином, коли автомобіль добігає кінця своєї корисного життя, важко сказати до побачення. Доброю новиною є те, що майже кожна частина вашого автомобіля може прожити друге життя

 

Читати далі

Все, що потрібно знати про кросовери

Автомобілі кросовера - дивна порода автомобілів. Вони виходять за межі, долаючи розрив між ексклюзивністю позашляховика і домашнім затишком кращого сімейного автомобіля. Якщо ви шукайте новий автомобіль, щоб привезти додому, і хочете дізнатися трохи більше про особливості кросовера, то ви потрапили за адресою. 

Читати далі

Чому у бюстгальтерів немає кишень?

Якщо ви читаєте це і у вас є груди, знайдіть час згадати, коли ви щось сховали в бюстгальтер. Можливо, ви не зможете запам'ятати їх усіх. В хороші дні, витягуючи 20-доларову купюру з глибини вашого розколу, ви відчуваєте себе зухвалим в класичному фільмі, а в погані дні, коли ви там ховаєтеся, ви відчуваєте себе дивно і дивно.

Читати далі

Як вибрати міжкімнатні двері

У чому різниця між порожнистими і масивними дерев'яними дверима?
 Як знайти свій стиль?

 Чи повинен я вибрати дверний набір?

 Які найпоширеніші помилки, яких слід уникати?

Читати далі

Поради щодо вибору іграшок для малюків

Сьогоднішні магазини іграшок пропонують тисячі товарів на вибір, і це тільки в проходах для новонароджених та немовлят. Якщо ви не хочете перетворити свій будинок в дитячий магазин іграшок, вам потрібні критерії, які допоможуть звузити поле.
 

Читати далі

Як створити меблі на замовлення для вашого будинку

У вас є бачення дизайну інтер'єру, яке ви хочете втілити в життя. І незалежно від того, перебудовуєте ви свою нинішню простір або переїжджаєте в новий будинок, ви точно знаєте, що вам потрібно. Замість того, щоб нескінченно шукати цей ідеальний предмет, чому б не створити власну меблі, виготовлену відповідно до ваших потреб в стилі, просторі і стилі життя?
 

Читати далі

Який розмір велосипеда потрібен вашій дитині?

При виборі дорослого велосипеда в якості орієнтира ми використовуємо розмір рами. Але коли мова йде про дитячих велосипедах, в якості орієнтира ми використовуємо діаметр колеса. Це тому, що розміри дитячих коліс визначають пропорції для іншої частини велосипеда. Розміри дитячих коліс, як правило, доступні в 12, 16, 20 і 24 дюйма. 

 

Читати далі

Як вибрати електричний велосипед

Поїздка на електричному велосипеді - або на велосипеді - вперше може відкрити для себе наддержаву. Це тому, що все, що ми любимо в наших мотоциклах, ebikes на батарейках часто посилюються. Чи будемо ми їздити на роботу або виконувати доручення більш ефективно (і без такої кількості потових плям); підтримка руху в режимі зупинки та старту; перевозити дітей та інші дорогоцінні вантажі на пагорби, яких ми зазвичай уникали; або просто отримуючи трохи більше задоволення від складних поїздок, ebikes робить велосипедну життя менш напруженою - і в деякі дні це все, що потрібно, щоб змусити нас їхати до місця призначення, а не їздити туди.

 

Читати далі

Як правильно вибрати купальник

Час літа! Час, щоб винагородити всю цю важку роботу за правильне харчування і вправи з розслаблюючій поїздкою на пляж або вечірку біля басейну. Плюс, там жарко! Вода кличе тебе. Я знаю, про що ти думаєш: не що інше, як купальний костюм, щоб викрити всі ці недоліки, які зводять нас з розуму. Ну, перш ніж ви вирішите сховатися під своїм muumuu, вирушайте в магазини (або Інтернет), щоб знайти відповідний вам костюм

Читати далі

6 порад щодо купівлі одягу для малюка

Багато нові батьки не надто багато думають про покупку дитячого одягу. Дійсно, при приготуванні дитячого харчування більшість батьків просто йдуть в дитячий магазин і купують найкрасивіші вбрання, які кидаються в очі.

Проте, між годуваннями, мінливими і заспокійливими, останнє, що вам потрібно, це турбуватися про дитячому одязі, яка занадто клопітно, дратує бубу або змушує їх плакати і, як правило, є марною тратою простору.

Читати далі