Гнутий Телевізор Thomson 55UD6596 Ultra HD, 55", Smart TV
Полтава | Добавлено: 25 марта 2026, номер: 145204
Гнутий Телевізор Thomson 55UD6596 Ultra HD, 55", Smart TV, 10 449 грн.
Полтава | 25 марта 2026, Анатолий, номер: 145204, просмотры: 249
  • Тип телевизора: Другие телевизоры
  • Марка телевизора: Другая марка
ДУЖЕ ЯКІСНИЙ ТЕЛЕВІЗОР
Європейська якість - Українська ціна
Телевізор привезений з Німеччини (ЗБІРКА ПОЛЬША )
ГАРАНТІЯ 12 міс.
При покупці Ви отримуєте 2 подарунки
1.Кронштейн (настінне кріплення)
2.Ваучер 10% знижки на будь-який наступний товар з асортименту!
Технічні характеристики
Марка / Бренд: Thomson
Серія: D65
Модель: 55UD6596
Основні
• Збірка - Польща
• Розмір діагоналі - 55 (дюймів)
• Дозвіл - 3840x2160 пікс Ultra HD
• Smart TV - Є
• Кількість ядер процесора - 2
• Потужність звуку - 20 Вт (2 х 10 Вт)
• Колір - сірий
• Вага - 14,4 кг
• Частота оновлення - 60 Гц
• Розміри - 1244 x 720 x 94 мм